VIP Sport

31. srpna 2018 • 20:00

Švédská velvyslankyně si rýpla do Čechů: V hokeji vás stále porážíme!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Udělala vtípek, kterým se mohla dotknout hrdých českých hokejových fanoušků. Švédská velvyslankyně Viktoria Li, která u nás zastupuje svou zem, si ze srandy pošťouchla tuzemské sportovní příznivce.V Česku je velvyslankyně Viktoria Li přes dva roky, a tak už dobře ví, co mají Češi rádi. „Řekla bych, že Češi mají na naši zemi pozitivní pohled a že oceňují náš sociální systém a otevřenost. Také si myslím, že spolu sdílíme lásku k přírodě a pobytu venku,“ uvedla v rozhovoru pro MF Dnes paní Li.

Švédská velvyslankyně v Praze paní Viktoria Li
Švédská velvyslankyně v Praze paní Viktoria Li

Následně si zavtipkovala na účet české hokejové reprezentace. „Oba národy jsou poměrně sportovně založené a jak Švédi, tak Češi mají rádi zimní sporty, především lední hokej, ve kterém vás mimochodem stále porážíme,“ řekla v žertu paní velvyslankyně.

A má pravdu. Například na letošním MS v Dánsku český tým padl se Švédy 2:3 ve skupině a odjel domů už po čtvrtfinále, kdy ho vyřadila reprezentace USA. Skandinávský tým naopak dokráčel až do finále, které ovládl a obhájil titul.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud