VIP Sport

3. září 2018 • 05:00

Koukalová už nefrčí. Boduje slovenská biatlonová fešanda!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tahle slovenská fešanda udělala kus práce! Maká na sobě, vysportovala si fantastickou figuru a je příslibem nové biatlonové sezony. Paulíně Fialkové (25) velká medaile sice zatím chybí, ale na bedně už se přeci jen vyhřívá. Patří k tomu nejhezčímu, koho na sněhu s flintou uvidíme!Fanoušci dali po odchodu Gabriely Koukalové jasně najevo, že je jim líto konce tak pohledné biatlonistky. Po olympijské sezoně si můžeme přiznat, že milovaná Češka chyběla, ale… V poli závodnic se dere vzhůru hvězdička, na níž mohou pánové upřít zrak!

Sezonu začala letním mistrovstvím světa v Novém Městě na Moravě, kde vybojovala stříbro ve stíhačce na 10 km a zlato ve sprintu na 7,5 km. „Nádhera, ale jsem strašně unavená. Moc se těším na zimu, protože vím, že mám na to, abych se dostala na nejvyšší pozice,“ hecuje Fialková sebe samu.

A po dřině je třeba si odpočinout, tak se sebrala a odletěla na dovolenou do Maroka, kde nabídla své fantastické sexy tělo slunečním paprskům. A z těch záběrů se rozzáří nejedno oko!

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková na sobě maká a je příslibem nové sezony. Velká medaile jí zatím chybí, ale patří k nejhezčím závodnicím!
Slovenská biatlonistka Paulína Fialková na sobě maká a je příslibem nové sezony. Velká medaile jí zatím chybí, ale patří k nejhezčím závodnicím!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud