VIP Sport

3. září 2018 • 05:00

Koukalová už nefrčí. Boduje slovenská biatlonová fešanda!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tahle slovenská fešanda udělala kus práce! Maká na sobě, vysportovala si fantastickou figuru a je příslibem nové biatlonové sezony. Paulíně Fialkové (25) velká medaile sice zatím chybí, ale na bedně už se přeci jen vyhřívá. Patří k tomu nejhezčímu, koho na sněhu s flintou uvidíme!Fanoušci dali po odchodu Gabriely Koukalové jasně najevo, že je jim líto konce tak pohledné biatlonistky. Po olympijské sezoně si můžeme přiznat, že milovaná Češka chyběla, ale… V poli závodnic se dere vzhůru hvězdička, na níž mohou pánové upřít zrak!

Sezonu začala letním mistrovstvím světa v Novém Městě na Moravě, kde vybojovala stříbro ve stíhačce na 10 km a zlato ve sprintu na 7,5 km. „Nádhera, ale jsem strašně unavená. Moc se těším na zimu, protože vím, že mám na to, abych se dostala na nejvyšší pozice,“ hecuje Fialková sebe samu.

A po dřině je třeba si odpočinout, tak se sebrala a odletěla na dovolenou do Maroka, kde nabídla své fantastické sexy tělo slunečním paprskům. A z těch záběrů se rozzáří nejedno oko!

Taková paráda v Maroku!
Taková paráda v Maroku!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze