VIP Sport

8. září 2018 • 14:40

Tohle že je matka dvou dětí? Manželka šampiona F1 má dokonalou postavu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Stal se mistrem světa a se závody formule 1 nadobro sekl. Není divu. Nico Rosberg má s manželkou Vivian dvě děti a raději než kroucením volantu na okruzích, se věnuje rodině. Naposledy se ukázal se svou láskou na jachtě ve Středozemním moři.Na formuli 1 už jezdí jen jako dobře placený televizní expert a kvůli plnění reklamních kontraktů. Rosberg tak vydělává miliony a nemusí ani závodit. Po poslední Velké ceně Itálie vzal svou půvabnou manželku Vivian, která má i po dvou dětech dokonalou figuru, a vyrazil s ní na jachtu ke španělskému ostrovu Formentera.

Nico odhodil knížku a začal se věnovat sexy mnaželce
Nico odhodil knížku a začal se věnovat sexy mnaželce

Kromě slunění a plavání se věnovali především sami sobě. Líbaní, hlazení a tulení na palubě jachty dávalo všem znát, že tenhle pár se stále velmi miluje a to už spolu jsou přes 10 let. Že by po téhle senzační dovolené počali už třetího potomka? Proč ne. Na velkou rodinu mají peněz i času habaděj.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze