VIP Sport

8. září 2018 • 14:40

Tohle že je matka dvou dětí? Manželka šampiona F1 má dokonalou postavu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Stal se mistrem světa a se závody formule 1 nadobro sekl. Není divu. Nico Rosberg má s manželkou Vivian dvě děti a raději než kroucením volantu na okruzích, se věnuje rodině. Naposledy se ukázal se svou láskou na jachtě ve Středozemním moři.Na formuli 1 už jezdí jen jako dobře placený televizní expert a kvůli plnění reklamních kontraktů. Rosberg tak vydělává miliony a nemusí ani závodit. Po poslední Velké ceně Itálie vzal svou půvabnou manželku Vivian, která má i po dvou dětech dokonalou figuru, a vyrazil s ní na jachtu ke španělskému ostrovu Formentera.

Nico odhodil knížku a začal se věnovat sexy mnaželce
Nico odhodil knížku a začal se věnovat sexy mnaželce

Kromě slunění a plavání se věnovali především sami sobě. Líbaní, hlazení a tulení na palubě jachty dávalo všem znát, že tenhle pár se stále velmi miluje a to už spolu jsou přes 10 let. Že by po téhle senzační dovolené počali už třetího potomka? Proč ne. Na velkou rodinu mají peněz i času habaděj.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud