VIP Sport

9. září 2018 • 15:40

Prázdnota a 30 vteřin navíc. Žena lyžaře Millera se mučí nad utonulou dcerou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nemůže se s tím vyrovnat. Manželka lyžařské hvězdy Bode Millera Morgan se neustále trápí výčitkami ze smrti jejich devatenáctiměsíční dcery Emmy. Na svou milovanou holčičku neustále vzpomíná skrze sociální sítě a v televizi v slzách vypráví, jak stačila chvíle a jejich andílek by stále ještě žil.Mají čtyři děti a o páté tragicky přišli, když se jim devatenáctiměsíční dcerka nešťastně utopila v bazénu u sousedů. Na svou holčičku neustále myslí máma Morgan.

„Teď v září byl první školní den. Vždy se na tento den těšíme, ale nyní čtu v tváři našeho tříletého Nashe velkou prázdnotu. Takhle vypadáme, když se vracíme do běžného života bez naší dcery,“ smutnila na Facebooku Morgan Millerová, která nad osudnou chvílí neustále přemýšlí.

Manželka Bodeho Millera Morgan zveřejnila fotku z resuscitace své dcerky, která později na následky utonutí zemřela...
Manželka Bodeho Millera Morgan zveřejnila fotku z resuscitace své dcerky, která později na následky utonutí zemřela...

„Každý den si říkám, že by byl můj život jiný, kdybych měla tehdy 30 vteřin navíc,“ napsala Millerová a společně se svým mužem chce ostatní rodiče varovat, že se jim může stát podobné neštěstí.

Millerová chodí i do televizních pořadů, aby upozornila na problematiku utonutí malých děti. V slzách vyprávěla, že si všichni musejí dávat pozor na své ratolesti.

„Je to mžik. Dítě o váze do 7 kilogramů se může utopit během 30 vteřin. Když někam jdete, zkontrolujte, jestli je to místo bezpečné pro vaše děti,“ nabádá ostatní rodiče Morgan Millerová.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze