VIP Sport

14. září 2018 • 05:00

Sobotkova krize po trejdu do Buffala: Chtěl vzít před rodinou roha!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Výměnu do Buffala nesl dost těžko. Nejenže si hokejově pohoršil, Vladimíra Sobotku (31) ale tenhle trejd málem stál vztah!S celou rodinou se musel přes léto stěhovat z celkem slunného St. Louis do mnohem chladnějšího Buffala. „NHL je byznys. Ale rána to trošku je, to přiznávám,“ pravil Sobotka na začátku července po nečekané výměně do nejhoršího celku loňské sezony.

Ani teď, dva měsíce poté, se ale na východě USA neusadil! „Stále nemáme hotovo,“ povzdechla si na Instagramu partnerka Nicole, s níž má Vláďa dcerušky Sofii a Victorii Miu. A český útočník z toho byl tak ve stresu, že málem svá děvčata opustil!

„Týden jsme strávili na hotelu, což pro nás bylo psychicky náročné. Jeden pokoj pro 4 lidi, nic moc... Holky se navzájem budily a já byla na prášky. O mém muži ani nemluvím, ten chtěl šlápnout na zmizík už první den!“ svěřila se Nicole.

Sobotka totiž konečně poznal, jaké to je mít dvě malá děcka. „Žádné pustinky, smích a vyspání se do růžova. Hezky řev, odpor a hádání se o hračky!“ chechtá se s odstupem času blondýnka, že nakonec vše dobře dopadlo.

Nicole Novotnou nejde jen tak přehlédnout. Je pořádně sexy!
Nicole Novotnou nejde jen tak přehlédnout. Je pořádně sexy!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud