VIP Sport

14. září 2018 • 12:28

Brankář »packal« Karius: V Turecku je za Casanovu a uráží anglické fanoušky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Německý brankář Loris Karius (25), známý jako packal z Liverpoolu, si užívá angažmá v tureckém Besiktasi Istanbul. A to se vším, co k němu patří. Dokonce si vzal do pusy anglické fanoušky!Měl podporu od všech, kdo v hvězdném Liverpoolu působí. Od uklízeček až po kouče Kloppa. Jenže dvě hrubky v prohraném finále Ligy mistrů to ale změnily. Gólman to odnesl tím, že se musel z ostrovů stěhovat.

Očividně je mu to už jedno, protože se opírá právě do těch, kteří ho drželi nad vodou. „V Anglii jsem nikdy neměl tolik fanoušků, jako tady v Turecku,“ pochvaluje si Karius.

Na rozdíl od lidí v Anglii se mu dostává kladných odpovědí. „Je krásný jako Casanova!“ vzdychají fanynky na sociálních sítích. Ale po letech zkušeností musí zaznít, že co píší turecké noviny, je třeba brát s rezervou... „Vyšlo se mnou několik rozhovorů, ale jsou smyšlené, žádný jsem nikomu neposkytl,“ upozornil včera prostřednictvím Instagramu.

Kolem tohoto fotbalisty bude asi navždy spousta záhad. Ale třeba napíše knihu, kde svá »kouzla a čáry« prozradí…

Karius je v Turecku za Casanovu!
Karius je v Turecku za Casanovu!

Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze