VIP Sport

22. září 2018 • 18:58

To je unikát! Draží se reprezentační dres Rosického s netradičním číslem

###BLOK-TOP-VIDEA###

Jeho kariéra je spojená s číslem 10 na dresu. Ne vždy však nosil číslo určené jen pro ty největší fotbalové hvězdy. Málokdo si pamatuje, že Tomáš Rosický hrál v reprezentaci například i s jedenáctkou. Právě tento raritní dres se nyní draží na českém aukčním serveru.Vypadá to jako podvrh. Kdo by věřil tomu, že jde o originální hraný dres Tomáše Rosického, když je na zádech číslo 11? Vždyť Rosický hrával s desítkou. Jinak tomu bylo před více jak 18 lety. Ještě před tím, než si výjimečný záložník zahrál na EURO 2000, nastupoval v přátelských zápasech s jedenáctkou.

A zůstala mu i pro mistrovství Evropy v Belgii a Nizozemsku. Desítku totiž tehdy oblékal Jan Koller. Když Rosický přestoupil v roce 2001 do Dortmundu, německý klub mu určil dres s číslem 10. Hrával s ním pak i v národním týmu a parťák Jan Koller si místo toho vzal devítku.

Nyní máte možnost získat na českém aukčním serveru originální hraný reprezentační dres Tomáše Rosického s vlastnoručním podpisem a jedenáctkou na zádech. Cena? Startuje na 3900 korunách.

Někomu ve skříni se možná schovává podobný poklad. Rosický totiž oblékal v reprezentaci i šestku, třináctku nebo čtrnáctku.

V tomto dresu Rosický hrál přátelský zápas za ČR
V tomto dresu Rosický hrál přátelský zápas za ČR

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud