VIP Sport

29. září 2018 • 18:30

Tenisová hvězda Plíšková divoce smečuje s procenty: Táta je víc než manžel!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tak už je jasné, kdo je nejdůležitějším mužem jejího života! Tenisová hvězda Karolína Plíšková (26) upřednostňuje tátu Radka Plíška (48) před manželem Michalem Hrdličkou (29). Věří mu totiž tisíckrát více! Řekli byste, že je zaláskovaná a fešák Míša pro ni bude ve všech ohledech jasnou jedničkou? Ale kdeže! Teď se provalilo, že je tomu přesně naopak. „Tátovi věřím na miliardu procent!“ prozradila na iDnes po triumfu v Tokiu, kde neměla své trenérky a otec ji coby zaskakující kouč pomohl k titulu.

Takže miliarda procent? Kam se hrabe manžel Hrdlička! O něm totiž Kája během nedávného US Open prohlásila: „Tomuhle vztahu věřím na milion procent.“ 
Jenom?!

Karolína Plíšková nezapomněla poděkovat fanouškům
Karolína Plíšková nezapomněla poděkovat fanouškům

V týdnu se pak znovu potvrdilo, jak je pro ni otec důležitý. V čínském Wu-chanu se k Plíškové opět připojila její australská trenérka Stubbs. „Chudák, čekala na mě už od čtvrtka a já zatím pořád vítězila v Tokiu,“ smála se tenistka.

Výsledek? Propadák hned v prvním zápase s domácí Wang Čchiang! Pokud se protlačí na Turnaj mistryň, měla by zase vsadit na miliardového tátu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud