VIP Sport

30. září 2018 • 14:00

Vydělává víc než Plíšková, teď bude táta. Veselý čeká dítě se sexy Srbkou!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už brzy bude otcem! Basketbalový reprezentant Jan Veselý čeká dítě se srbskou manželkou Nataliou Miladinovičovou, ta se na Instagramu pochlubila těhotenským bříškem.Pod snímek s kulatým bříškem budoucí maminka připsala: „V předvečer osmého měsíce.“ Rok 2018 tak bude pro českou osmadvacetiletou basketbalovou hvězdu Veselého nabitý životními událostmi.

Ani ne před dvěma týdny slavil s reprezentačními parťáky historický postup na mistrovství světa. Ale teď už hráč Fenerbahce Istanbul chystá na novou životní roli – po boku konzultantky v oblasti managementu, kterou si vzal vloni v létě.

Veselý čeká potomka s krásnou Srbkou
Veselý čeká potomka s krásnou Srbkou

Navíc už teď je jisté, že svou rodinu dokáže Veselý hravě zajistit. Vždyť jen za poslední rok si v tureckém klubu přišel na 120 milionů korun a podle časopisu Forbes je šestým nejlépe vydělávajícím českým sportovcem.

Dokonce až o dvě příčky za basketbalistou se v žebříčku českých pracháčů umístila například bývalá světová tenisová jednička Karolína Plíšková s 96 miliony korun.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud