VIP Sport

12. října 2018 • 18:09

Bývalý šéf navštěvuje Schumachera dvakrát měsíčně: Michaela miluji, je můj poklad

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ve formuli 1 strávili bok po boku 13 let. Někdejší šéf stáje Ferrari Jean Todt (72) je jedním z největších přátel pilota Michaela Schumachera (49). Vždyť ho od vážné nehody z prosince 2013 navštěvuje pravidelně dvakrát do měsíce.Získali spolu jedenáct mistrovských titulů. Z toho pět individuálních a šest v Poháru konstruktérů. Schumachera pojí se současným šéfem Mezinárodní automobilové federace velké přátelské pouto.

„Navštěvuji ho nejméně dvakrát měsíčně. Vidím nejen Michaela, kterého miluji, ale i jeho rodinu. Přál bych si, aby situace byla jiná,“ prozradil Jean Todt pro prestižní britské noviny Times.

Schumacher se snaží rehabilitacemi vrátit do normálního života po těžké nehodě na lyžích, která se mu přihodila 29. prosince 2013 v Alpách. „Moje žena Michelle, syn Nicolas a Michael Schumacher jsou mé tři poklady,“ rozplýval se Todt.

Michael Schumacher
Michael Schumacher

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze