VIP Sport

15. října 2018 • 16:00

Že Ronaldův syn udivil fintičkami fotbalový svět? Tak koukejte, co ukázal malý Baroš!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jen co Cristiano Ronaldo (33) ukázal světu, jak jeho syn Cristiano jr. válí v mládežnickém dresu Juventusu, shlédlo video přes 16 milionů zvědavců. Parádní kousky s balonem ovšem ukázal i kluk Milana Baroše (36). Patrik se blýsknul parádní bombou pod víko, v dresu Slavie nastřílel hattrick!Joo, když někdo zdědí otcovské vlohy, pak to jde skoro samo. Jistě, před prcky dvou fotbalových hvězd je ještě mnoho práce, ale už teď je vidět, že to prostě mají v noze.

Včera Ronaldo umístil na sociální sítě video, jak jeho junior míchá na place v Itálii stejně staré kluky. Zasekávačka, klička gólmanovi, gól do prázdné. Je o třídu jinde!

Možná i tohle byl důvod, proč se krásná manželka Milana Baroše pochlubila akcí, jak jejich synové Patrik (9) a Matteo (7, první ostrý zápas) válí na trávníku. Především první jmenovaný ukazuje talent v plné parádě! Tereza k jeho famózní ráně pod víko přidala výstižný rýmovaný textík: „Patrik, hattrick!“

Zdá se, že se máme v budoucnu na co těšit. Nová generace dětí už umí velké věci a dovedete si představit, jací bombarďáci z nich budou tak za 10 let?!

Parádní rána Barošova syna Patrika přímo pod víko.
720p 360p

Milan Baroš s manželkou Terezou na dovolené.
Milan Baroš s manželkou Terezou na dovolené.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud