VIP Sport

17. října 2018 • 11:10

Noční pařba po prohře s Čechy! Proto měl odstoupit slovenský trenér Kozák

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Záhadná rezignace už dostává reálné obrysy. Slovenský reprezentační trenér Ján Kozák rezignoval den po sobotní porážce utkání Ligy národů s Českým týmem (1:2). Za vše prý mohlo sedm jeho svěřenců, kteří si v noci po federálním derby šli zaskotačit do nočního klubu!Byl to šok. Kozák nečekaně odstoupil v neděli večer, den po prohraném zápase v Trnavě a nechtěl prozradit, jaký pro to má důvod. Nyní je to už ale jasné. Ještěě před čtvrteční oficiální tiskovou konferenci Slovenského fotbalového svazu prosáklo na povrch, že zhřešilo sedm reprezentantů.

Podle deníku Nový Čas do nočního podniku po prohraném derby s Českem zašla partička v čele se známým potížistou Vladimírem Weissem. Jednalo se o brankáře Martina Dúbravku a Martina Šullu, obránce Lubomíra Šatku, Norberta Gyömbéryho, Milana Škriniara a záložníka Stanislava Lobotku. Všechno tedy mladé hráče, zkušení mazáci jako Marek Hamšík nebo Martin Škrtel večerku podle dostupných informací neporušili.

Místo toho, aby odpočívali na hotelu jen pár hodin po duelu s Čechy, tak byli na nočním tahu. Trenér Kozák se to dozvěděl a poslední kapkou pro něj byl fakt, že jeho tým navíc zápas prohrál.

„Nechci se k tomu teď vyjadřovat. Víc k tomu povím ve čtvrtek,“ oznámil zklamaný kouč Kozák. Potvrdí to, o čem mluví celé Slovensko? A budou slavní fotbalisté za svůj prohřešek přísně potrestáni?    

„Momentálně se k tomu nebudeme vyjadřovat. Čeká nás zápas se Švédskem, který je prioritou. Ve čtvrtek má tiskovou konferenci Ján Kozák s prezidentem SFZ (Slovenského forbalového svazu Jánem Kováčikem, kde se veřejnost dozví víc,“ znělo oficiální stanovisko před úterní přípravou, která skončila 1:1.

Dočkal: Prostoru pro zlepšení je pořád dost. Páska? Něco speciálního
720p 360p

Schick srazil Slováky: Jsem teď rád za každý gól, říká
720p 360p

Dočkal je z nás nejlepší, zářil střelec Krmenčík po výhře nad Slováky
720p 360p

Dokonalé střídání! Kéž by to šlo vždy tak naplánovat, lebedil si Šilhavý zásahy Krmenčíka se Schickem
720p 360p

Hvězda Neapole Marek Hamšík: Češi byli efektivnější!
720p 360p

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud