VIP Sport

20. října 2018 • 14:00

Eliáš perlil u Krause: Já a chytrej? Jsem zámečník. Kde teď budou žít?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Umí si ze sebe udělat legraci. Bývalý hokejista Patrik Eliáš byl v týdnu v populárním televizním pořadu Show Jana Krause. Často jízlivého moderátora dokázal během rozhovoru několikrát rozesmát a dokonce ho naučil i buly.



Diváci v sále i u televizních obrazovek se dojímali, když Kraus nechal pustit video záznam, jak hokejový klub New Jersey slavnostně vyřazuje dres útočníka Patrika Eliáše, který to sledoval na ledě i se svou manželkou Petrou a dvěma dcerami.

„Do konce života mám pro sebe čtyři sedačky v hale. Kdykoliv přijedu na zápas, tak tam mám místo. To je krásné. O tom to je,“ usmíval se Eliáš sedící na červené pohovce. Pak už se oba aktéři nedojímali, ale smáli.

Patrik Eliáš v Show Jana Krause
Patrik Eliáš v Show Jana Krause

Kraus totiž o někdejším útočníkovi řekl, že podle lidí patří mezi chytré hokejisty. „Jsem vystudovaný zámečník, tak nevím, podle čeho to poznali,“ pobavil diváky Eliáš, ale pak řekl, že je to zřejmě kvůli jeho hře na ledě.

Druhý nejlepší český hráč v historii NHL si vydělal za 20 let v zámoří desítky milionů korun. V mládí však okusil i život dělníka.

„Ve čtrnácti jsem odešel na Kladno. Vstával jsem ve 4 ráno na Poldi Kladno, kde nám začínala šichta. Trénoval jsem večer kolem deváté nebo desáté. Pak jsem šel na pár hodin spát a znovu se to celé opakovalo,“ prozradil Eliáš, který se nyní rozhodl žít s rodinou v Česku. „Máme se tady dobře a užíváme si.“

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud