VIP Sport

30. října 2018 • 14:00

První české objetí po titulu v F1. Hamiltonovi přála kráska Němcová

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ještě v pátek byla topmodelka Petra Němcová v Praze, kde pořádala charitativní večírek. O dva dny později už ji viděli televizní diváci po celém světě, když po Velké ceně Mexika objímala pilota formule 1 Lewise Hamiltona a gratulovala mu k pátému titulu mistra světa.Instagram zaplavila snímky, jak je doma v České republice a pořádá svůj charitativní večírek pro prominenty Happy Hearts. Slavná modelka Petra Němcová sdílela i fotografie, jak kde se pyšnila tím, že její rodná země slaví sté výročí od vzniku Československa.

Na nedělní slavnostní datum 28. října už ale byla sexy diva tisíce kilometrů daleko od Česka. V Mexiku se totiž zúčastnila Velké ceny formule 1. Po závodě vyhrál už pátý titul mistra světa Brit Lewis Hamilton a právě Němcová byla jedním z prvních lidí, kdo mu osobně pogratuloval.

Když závodník probíhal paddockem, tak na něj česká modelka zavolala a on okamžitě běžel k ní. Následovalo vroucné obětí, úsměvy a gratulace k zisku koruny pro krále formule 1. 

V nedávné minulosti se spekulovalo, že právě Lewis a Petra spolu tvoří pár. Několikrát byli spatřeni na společné večeři, či jak vycházejí z luxusního hotelu. Vždy prý šlo o pracovní povinnosti, protože oba jsou tváří automobilky Mercedes a natáčejí například reklamní spoty. Navíc jsou ale i hodně dobří přátelé.

Petra Němcová se s Lewisem Hamiltonem dobře zná
Petra Němcová se s Lewisem Hamiltonem dobře zná

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud