VIP Sport

9. listopadu 2018 • 19:55

Jako nebe a dudy. České tenistky zastínily na banketu americké soupeřky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slavný oscarový film Americká krása by se mohl po čtvrtečním večeru přejmenovat na Česká krása. Během slavnostního banketu před víkendovým finále Fed Cupu se v luxusní restauraci Marina Ristorante v Praze sešly oba týmy soupeřící o stříbrný pohár. Z první bitvy vyšly jako vítězky Češky nad Američankami díky svému půvabu.Petru Kvitovou celý týden zmáhá nachlazení, ale na oficiálním banketu zářila v červených šatech s rozparkem stejně jako její spoluhráčky Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková. Na červenou barvu vsadily i Američanky, ale jejich šaty byly o poznání vybledlejší. Navíc nejen ramena schovaly pod bílá sáčka.

Americké sympaťačky. Kapitánka Kathy Rinaldiová, Sofia Keninová, Nicole Melicharová, Alison Riskeová a Danielle Collinsová (zleva).
Americké sympaťačky. Kapitánka Kathy Rinaldiová, Sofia Keninová, Nicole Melicharová, Alison Riskeová a Danielle Collinsová (zleva).

„Společně oslavujeme na večeři tenis, férovou a naše krásné české hostitelky,“ psalo se na sociální síti amerického tenisového týmu. Tak teď ještě kromě krásy aby Česky prodaly i své tenisové umění ve vyprodané O2 areně, která očekává další fedcupovou trofej.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze