VIP Sport

9. listopadu 2018 • 19:55

Jako nebe a dudy. České tenistky zastínily na banketu americké soupeřky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slavný oscarový film Americká krása by se mohl po čtvrtečním večeru přejmenovat na Česká krása. Během slavnostního banketu před víkendovým finále Fed Cupu se v luxusní restauraci Marina Ristorante v Praze sešly oba týmy soupeřící o stříbrný pohár. Z první bitvy vyšly jako vítězky Češky nad Američankami díky svému půvabu.Petru Kvitovou celý týden zmáhá nachlazení, ale na oficiálním banketu zářila v červených šatech s rozparkem stejně jako její spoluhráčky Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková. Na červenou barvu vsadily i Američanky, ale jejich šaty byly o poznání vybledlejší. Navíc nejen ramena schovaly pod bílá sáčka.

Americké sympaťačky. Kapitánka Kathy Rinaldiová, Sofia Keninová, Nicole Melicharová, Alison Riskeová a Danielle Collinsová (zleva).
Americké sympaťačky. Kapitánka Kathy Rinaldiová, Sofia Keninová, Nicole Melicharová, Alison Riskeová a Danielle Collinsová (zleva).

„Společně oslavujeme na večeři tenis, férovou a naše krásné české hostitelky,“ psalo se na sociální síti amerického tenisového týmu. Tak teď ještě kromě krásy aby Česky prodaly i své tenisové umění ve vyprodané O2 areně, která očekává další fedcupovou trofej.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud