VIP Sport

10. listopadu 2018 • 05:00

Komplikace v boji o děti s Vondráčkovou?! Plekanec se po padáku z NHL vrací do Česka

Autor: zal
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ač se rozvádí, jako by byli dále spojeni. Profesní filmové selhání Lucie Vondráčkové, jejíž film v Česku stahují z kin, včera postrčil Tomáš Plekanec na mnohem vyšší level. V Montrealu dostal nečekaného padáka, načež odmítl jiné zámořské angažmá. Po 15 letech v NHL se vrací do Česka! Jak to ovlivní jeho další vztahy s budoucí ex-manželkou?Hokej je tvrdý byznys. A »Plekyho« šéfové nehledě na jeho zásluhy a 1001 odehraných zápasů prostě vsadili na mladší hráče. „Bylo to těžké rozhodnutí,“ pravil o »popravě« generální manažer klubu Bergevin.

Plekanec odložil snubní prstýnek.
Plekanec odložil snubní prstýnek.

Českému hráči ještě nabídli možnost výměny do jiného týmu. Tu ale odmítl. „Vždycky jsem chtěl skončit jako hráč Montrealu,“ vysvětlil Plekanec. S hokejem ale končit nehodlá – rád by hrál za Jágrovo Kladno, ve hře je podle informací deníku Sport ale i tučná nabídka z brněnské Komety.

Jeho vyhazov a přesun do Česka každopádně ovlivní rozvod s Vondráčkovou. Ta se vzhledem k tomu, že oba jejich synové mají kanadský pas, nemusí bát o to, že by přišla o víza.

Ale jestli Lucie zůstane pracovně v Kanadě, ještě se vyhrotí spor o výchovu dětí. A navíc Plekanec rozhodně od Kladna (či jiného českého klubu) nedostane 51 milionů korun ročně, jako měl letos v Montrealu...

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud