VIP Sport

20. listopadu 2018 • 19:50

Tajemství fedcupových oslav: Strýcová několikrát na záchodě, co všechno vypila?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Šla do toho jak je zvyklá – naplno! Tenisová šampionka Barbora Strýcová (32) dodatečně upřesnila, jak před týdnem vypadaly oslavy dalšího triumfu ve Fed Cupu. A byla to v jejím podání pořádná jízda!Drinky mixovala tak divoce, že ve slabších chvilkách dokonce v Tretter’s baru prchala na toaletu! „Já jsem tam všechno kombinovala, takže během té noci jsem šla několikrát na záchod, což mi pomohlo... Pak jsem to znovu nastartovala,“ napráskala na sebe se smíchem v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Po finálovém triumfu nad Američankami byla Bára jako vždy tahounem oslav. „Rozjely jsme to dost brzo a zhurta. Začaly jsme pít už v šatně, když jsme celý den nejedly. Tam jsme hodily čtyři hruškovice,“ ušklíbla se nad ostrým startem osmihodinové pitky.

Opory české fedcupové reprezentace Barbora Strýcová s Petrou Kvitovou si oslavy užily
Opory české fedcupové reprezentace Barbora Strýcová s Petrou Kvitovou si oslavy užily

Nešetřila se, chtěla si to užít. Vždyť ohlásila fedcupový konec a věděla, že v této partě je naposledy. Pokoušela se strhnout i Siniakovou a spol. „Jenže my tam máme hrozně mladý holky, ony vůbec neumějí pít! Chtěla jsem jim coby matadorka předávat zkušenosti, jenže ji jsem nedonutila ani k panákům,“ naprášila na Siniakovou, která prý jen srkala slaboučké frisco.

To Strýcová si dala po zahřívací hruškovice hned pětiseťák: šampaňské, pivo, víno a míchané koktejly turbo a mascarpone. „Mixovala jsem všechno dohromady, ale takové vítězství se snad musí slavit, ne?“ culila se.

Ve Fed Cupu tak svým nástupnicím alkoholovou lekci dát nedokázala. Co s tím? „Holky jsou mladý, ony se to naučej. Od koho? Třeba od kapitána, ten je v tom dobrej,“ naprášila se smíchem na Pálu.

Fedcupové vítězky mohutně slavily. Na baru jsem jim stačil, na parketě už ne, smál se Pála
1080p 720p 360p

 
Články odjinud


Články odjinud