VIP Sport

26. listopadu 2018 • 19:00

Krásná prezidentka opět v akci! Řádila na Davis Cupu, objímala hrdinu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pro leckoho to byl největší objev světového šampionátu ve fotbale v Rusku. Nadšeně fandící chorvatská prezidentka Kolinda Grabarová-Kitarovičová (50) provázela svůj tým až do finále, kde ovšem Modrič a spol. padli s Francií 2:4. Teď si sympatická politička mohla spravit chuť v tenisové odvetě – víkendové finále Davis Cupu vyhráli chorvatští tenisté ve Francii 3:1.Zase oblékla chorvatský dres a vyrazila fandit. Finále Davisova poháru se hrálo naposledy podle klasického střihu ve francouzském Lille a Kolinda Grabarová-Kitarovičová dorazila už v pátek na úvodní dvouhry, po kterých Chorvaté vedli 2:0.

Kolinda Grabarová-Kitarovičová fandila opět naplno, tentokrát na tenise...
Kolinda Grabarová-Kitarovičová fandila opět naplno, tentokrát na tenise...

V sobotní čtyřhře ještě Francouzi dokázali konec odvrátit, nicméně v neděli už hned Marin Čilič rozhodl o historicky druhém triumfu Chorvatů v týmové soutěži.

Hrdina víkendu se dočkal objetí i od své prezidentky, která mu taky předala chorvatskou vlajku. A fešná politička pak nechyběla ani u hromadného focení se slavnou „salátovou mísou“...

Profil chorvatské prezidentky: Čím si získala fanoušky? »

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY z oslav vícemistrů: Záhřeb v euforii! Modrič a spol. ukázali medaile
1080p 720p 360p

PŘÍMO ZE ZÁHŘEBU: Modrič vzal při oslavách na pódium i malého fanouška
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud