VIP Sport

3. prosince 2018 • 21:22

Rusko v šoku, fotbalový talent (†18) je mrtvý. Umrznul po pařbě s kamarádem?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalové Rusko řeší smutnou zprávu. Zemřel mladý hráč Lokomotivu Moskva Alexej Lomokin (†18) a okolnosti jeho smrti jsou dost nejasné. Podle neověřených zpráv dokonce v Moskvě po večírku s kamarádem umrzl…Lomakin byl talentovaný záložník, který v této sezoně odehrál za Lokomotiv tři zápasy v juniorské lize.

Podle jeho matky měl absolvovat v klubu v pátek 30. listopadu zdravotní testy a poté zůstat v Moskvě u kamaráda. Když se vůbec neozval, zalarmovala policii. Sama se mu snažila dovolat, ale telefon pak zvedl jen taxikář, který zjistil, že ho zapomněl i spolu s baťůžkem v autě.

Mladý fotbalista Lokomotivu Moskva Alexej Lomokin zemřel
Mladý fotbalista Lokomotivu Moskva Alexej Lomokin zemřel

Podle ruských médií se ještě 2. prosince Alexejův telefon přihlásil k síti, co se ovšem dělo dál nebo mezi tím je součástí vyšetřování. Podle webu Meduza prý ale mladý fotbalista v Moskvě umrznul k smrti.

„Jsme z té tragédie šokovaní. FC Lokomotiv chce vyjádřit nejhlubší soustrast Alexejově rodině a přátelům,“ potvrdil jen smutnou zprávu Lomakinův klub na sociální síti.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze