VIP Sport

11. prosince 2018 • 13:02

Vánoční párty Juventusu. Ronaldo si podal ruku s Nedvědem. Oba vyvedli své lásky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Báječná předvánoční pohoda v luxusní restauraci. Fotbalisté Juventusu Turín společně s klubovou generalitou v pondělí oslavili blížící se konec letošního roku. Na honosné akci nemohl chybět ani největší klubový klenot útočník Cristiano Ronaldo a jeden z nejvyšších šéfů Pavel Nedvěd.Rozdávali úsměvy na všechny strany. Fotbalisté Juventusu mají důvod k radosti, vždyť jejich tým vede tabulku italské ligy po 15 kolech o třináct bodů a navíc se blíží nejkrásnější období v roce. Klub tak uspořádal v luxusní restauraci u golfového hřiště Royal Park I Roveri velkolepou vánoční párty.

Ronaldo mezi spoluhráče vyvedl svou snoubenku Georginu Rodriguezovou a klubový viceprezident Pavel Nedvěd měl jako krásný doprovod manželku Ivanu. Cristiano si při setkání se svým českým šéfem podali ruce a oba se na sebe vroucně usmívali. Slavný portugalský útočník si tak po letech strávených v Madridu nyní užívá pravou italskou pohodičku, ke které přispívá i Nedvěd.

Pavel Nedvěd si podává ruku s Cristianem Ronaldem
Pavel Nedvěd si podává ruku s Cristianem Ronaldem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud