VIP Sport

23. prosince 2018 • 15:23

Panenka kvituje chvíle bez střelby a vražd! Které pohádky berou sportovce nejvíc?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jako k fotbalu míč a biatlonu malorážka, patří k Vánocům, svátkům klidu a míru, pohádky. Které příběhy s dobrým koncem frčí mezi českými sportovními legendami současnosti i minulosti nejvíc?„Rád se podívám na všechny,“ řekl olympijský šampion, judista Lukáš Krpálek, s nímž souhlasí i dvojnásobná mistryně světa v biatlonu Gabriela Koukalová: „Pohádky mám ráda obecně. Nejradši pak ty starší. V poslední době jsem si oblíbila Anděla Páně.“

Gabriela Koukalová: Poznala jsem realitu. Někteří lidé mě zklamali
1080p 720p 360p

Fotbalový virtuóz Antonín Panenka přiznal, že nedá na láskyplné příběhy dopustit. „Už jen proto, že se v nich nestřílí a nevraždí," vysvětloval mistr Evropy z roku 1976. „Už se těším, až si vlezu do postele a budu se kochat.“ Nejvíc si pošmákne na Princezně se zlatou hvězdou na čele a S čerty nejsou žerty.

Na klasiku nedá dopustit ani někdejší vynikající záložník a olympijský vítěz z Moskvy 1980 Jan Berger „Nejvíc se mi líbí Pyšná princezna,“ vyzdvihl čerstvý třiašedesátník film pro pamětníky pro pamětníky, který vznikl ještě tři roky předtím, než se sám narodil.

Jakou pohádku mají čeští sportovci nejraději? S čerty nejsou žerty, ale i Anděl páně
720p 360p

Jakou pohádku mají čeští sportovci nejraději? S čerty nejsou žerty, ale i Anděl páně
Jakou pohádku mají čeští sportovci nejraději? S čerty nejsou žerty, ale i Anděl páně

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud