VIP Sport

6. ledna 2019 • 20:20

Tajné manévry s tělem fotbalové hvězdy Adamce! O pohřbu nevěděla ani jeho družka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Lidem rozdával svým uměním fotbalovou radost. Kam mají ale fanoušci chodit uctívat památku v prosinci zesnulého Jozefa Adamce (†76) nevědí. Rodina totiž tělo bývalého reprezentanta ČSSR pohřbila na utajeném místě.



Měl velkolepé smuteční rozloučení. Jozefa Adamce přišlo na poslední cestě vyprovodit na stadion v Trnavě kolem 7 tisíc lidí. Mezi nimi byli i sportovci, celebrity a politici. Chyběl však kdokoliv z vedení Fotbalové asociace České republiky.

Na pohřeb Jozefa Adamce dorazilo nepočítaně věnců, květin a kondolencí...
Na pohřeb Jozefa Adamce dorazilo nepočítaně věnců, květin a kondolencí...

Po dvouhodinové tryzně na fotbalovém stadionu byla odvezena černá rakev s tělem Adamce pohřebním vozem vstříc k poslednímu místu jeho odpočinku. Kde byl ale pochován? Pocházel z Vrbového, vyrůstal a žil dlouhé roky v Trnavě a poslední léta trávil se svou přítelkyni Katkou v Bratislavě.  

Podle slovenského deníku Plus Jeden Deň se děti fotbalové hvězdy nakonec rozhodly, že tělo pohřbí tajně pod rouškou tmy v Trnavě. A udělaly to navíc bez přítomnosti Adamcovi družky. To by se asi jejich tatínkovi nelíbilo...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud