VIP Sport

11. ledna 2019 • 12:30

Fotbal, politika, policejní odposlechy... Berbrův Ferda Richter má 22 funkcí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chlápek jménem Jan Richter (51) má flek v odvolací komisi FAČR a jedním vrzem šéfuje okresnímu svazu v Chomutově. Že vám ta informace může být ukradená? Za chvíli budete valit oči, kde všude vydělává!Tohle není pohádka O hloupém Honzovi. Toto je šílená česká realita o Všeználkovi, který má 22 (!) funkcí (mrkněte na jejich výčet v galerii!). S tituly Mgr. Bc. et Bc. et Bc. na vizitce.

Stachanovec! Ferda mravenec – práce všeho druhu je proti němu učiněné netáhlo. Už chybí jen kosmonautika, atomová fyzika, numizmatika a včelařství. Poslanec za ANO a hlavní manažer Babišova spolku. Fotbal, politika, policejní odposlechy, vzdělávání mládeže, finance, zastupitelství, byty, film. V tomhle všem je pan Jan původem z Vrchlabí činný. Od toho všeho má klíče. Až sem to dotáhl študák z dopravního učiliště v Plzni.

Jaké všechny funkce má Jan Richter?
Jaké všechny funkce má Jan Richter?

Za bolševika velel rotě v armádě a komunistická StB ho podle serveru Euro.cz v září 1989 zaevidovala jako kandidáta tajné spolupráce. Po »sametu« se stal strážcem veřejného pořádku. Tak takhle zoceleného muže máme ve štábu české kopané, které dává befely exrozvědčík StB Roman Berbr.

„Je třeba dělat pro lidi,“ cituje Jana Richtra s tváří bodrého partajního aparátčíka portál Euro.cz. No tak to jsme klidní. ANO, sport, kultura i bankovnictví jsou u něj v dobrých rukách a na Andreje má telefon…

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud