VIP Sport

14. ledna 2019 • 20:30

Nenechali mě hrát, smutnila po kolapsu Petkovic. Ve špitále ji navštívila trenérka Plíškové

Autor:

Takhle si vstup do svého desátého Australian Open v životě Andrea Petkovic (31) nepředstavovala. Proti srdnaté Rumunce Beguové sice měla v kapse první set, po sedmi gamech toho druhého však měla po nadějích; německé fešandě došel dech. A to tak, že doslova! Za stavu 3:4 upadla vyčerpáním na zem a utkání skrečovala.Petkovic je poslední z celé řádky hráčů, kteří první grandslam kvůli těžkým podmínkám nedohráli. Melbournská sauna, teplota se tradičně pohybovala nad třiceti stupni Celsia ve stínu, se jí stala až příliš tvrdým protivníkem. Takovým, že skončila v péči doktorů.

„Byla jsem úplně ve fantazijním stavu. Sotva jsem mohla sedět,“ popisovala později na tiskové konferenci zklamaná tenistka. „Chtěla jsem hrát, ale lékaři mi to nedovolili,“ posteskla si.

Byla to dobrá varianta. Přímo z Melbourne Parku totiž hráčka putovala do nemocnice, kde přece jen pookřála. Pomohla k tomu i návštěva její kamarádky a v současnosti trenérky české jedničky Karolíny Plíškové Rennae Stubbsové.

Na nohy se německé divě dvakrát nechtělo
Na nohy se německé divě dvakrát nechtělo

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud