VIP Sport

25. ledna 2019 • 05:00

Smolař Trpišovský se prohnul nejen bolestí. Nový nos za 300 tisíc!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Boxeři mají frkolu na maděru každou chvilku. Těm to přijde jako houska na krámě. Ale fotbalový kouč a ještě k tomu s úrazem v cizině? Jindřich Trpišovský (42) by mohl vyprávět.Slavia konečně zveřejnila snímek svého notně pocuchaného šéftrenéra. Z nosu mu udělala fašírku prachobyčejná účast na bagu s mančaftem během soustředění v Portugalsku. V zápalu boje o merunu se střetl se zadákem Janem Bořilem a jaký byl výsledek smolné kolize? Děsivě bolestivý. Dvakrát přeražený frňák a cesta pod kudlu chirurga do špitálu na pobřeží Atlantiku. A tam se takové věci nedělají ihned ani za hubičku.

„Jindra čekal na operaci skoro pět hodin,“ pověděl Aha! muž blízký vedení Slavie. Podle oslovených lékařů se cena takového zákroku v Portugalsku pohybuje kolem částky 300 000 korun. Jasně, je to štrapáce a Jindřich s krytem na nose dnes vypadá jako člověk, který se vlastním ciferníkem pokusil vykolejit rychlík na trati Lisabon – Porto, ale bude v cajku. Už v neděli povede Škodu a spol. do testovacího mače s Red Bull Salcburk.

Jindřich Trpišovský poprvé zapózoval se svým zlomeným nosem
Jindřich Trpišovský poprvé zapózoval se svým zlomeným nosem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud