VIP Sport

5. února 2019 • 21:05

To je hnus! Sporťák Bernatský si v televizi típnul cigaretu o jazyk.

Autor:

Divačky se roplývají nad jeho úsměvem s dolíčky. Sportovní moderátor Vojtěch Bernatský ale některé své fanynky v sobotu pěkně znechutil. Jako host v televizním pořadu Tajemství těla přímo před kamerou típnul cigaretu o svůj jazyk!Údiv diváků ve studiu i u televizních obrazovek. Sporťák Vojtěch Bernatský v naučném pořadu České televize předvedl nechutný kousek. Do ruky vzal zapálenou cigaretu a chvástal se, co předvede.

„Zjistil jsem, že uprostřed jazyka mám nervová zakončení ochablá a normálně si můžu típnout cigaretu o jazyk,“ řekl moderátor Branek bodů vteřin, který je nekuřák.

Když vyplázl jazyk a chystal se provést svůj záměr, ostatní hosté ve studiu v čele s hercem Petrem Rychlým či vodním slalomářem Vavřincem Hradilkem byli zděšeni a někdo z nich vykřikl: „To je hnus, to nedáš!“

Bernatský to dal, a cigaretu opravdu uhasil o svůj jazyk. Zbytky popelu pak spolknul. Nakonec se dočkal i potlesku. Doma to ale raději nezkoušejte.

Bernatský před tím, než si cigaretu uhasil o jazyk
Bernatský před tím, než si cigaretu uhasil o jazyk

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud