VIP Sport

14. února 2019 • 10:20

Legenda Kraus po konci kariéry: jak vydělává miliony? Mezi klienty má i miliardáře

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

V profesionálním sportu vydržel až do úctyhodných 40 let. Skikrosařská legenda Tomáš Kraus u lyžování zůstal i po konci úspěšné kariéry. Jeho zážitkovou cestovku Snow Nomads využívají i nejbohatší Češi. Kraus movitým klientům dopřává adrenalin na svazích na různých místech po celém světě. Kromě toho marketingově zastupuje olympijskou vítězku a mistryni světa Evu Samkovou.Kraus rozjel výnosný byznys před čtyřmi lety a hned mezi prvními klienty měl osmého nejbohatšího Čecha miliardáře Marka Dospivu, který si pořídil výlet na lyžích za 350 tisíc korun. „Zájem je opravdu velký, ale pro klienty, kteří si to můžou dovolit, je vždycky nakonec nejhorší na to najít čas,“ řekl Kraus v únorovém čísle magazínu Forbes.

Tomáš Kraus v bílé variantě soupravy pro ZOH
Tomáš Kraus v bílé variantě soupravy pro ZOH

Bývalý skikrosař organizoval a zúčastnil se už desítky lyžařských výprav. Kromě Alp vás například vezme i na adrenalinovou zábavu na Island. Cena? Kolem čtvrt milionu korun.

Kraus se pochlubil, že ročně má jeho společnost jen na výpravách obrat 10 milionů korun. Další pěkné příjmy plynou Snow Nomads z marketingového zastupování snowboardové hvězdy Evy Samkové, která si rozhodně nemůže stěžovat na nepřízeň sponzorů.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud