VIP Sport

7. února 2019 • 16:25

Jsem dokonalá! Vnadná přítelkyně hokejisty Kozáka ukázala kůzlátka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má se čím chlubit. Bývalá účastnice televizní reality show a podnikatelka s plavkami Nela Slováková přes půl roku chodí se slovenským hokejistou Lukášem Kozákem, který hraje extraligu v Karlových Varech. Vnadná blondýnka je známá provokativními snímky na sociálních sítích a ani vztah se sportovcem jí nezabránil, aby se chlubila nejen prsy.Skromnost jí nechybí. „Nebudu Vám vyprávět, jak dokonalá jsem. Já Vám to ukážu,“ napsala Slováková na svůj Instagramový účet ke snímku, na kterém má na sobě jen boty, kalhotky a černé punčochy.

Vnadná přítelkyně hokejisty Kozáka ukázala poprsí...
Vnadná přítelkyně hokejisty Kozáka ukázala poprsí...

Od pasu nahoru je pak úplně nahá. Aby příliš nedráždila fanoušky a hlavně puritánské správce sociální sítě, tak si přes vnady dala žluté hvězdičky. Několik dní před touto fotkou ještě zveřejnila momentku, jak si v koupelně čistí zuby s Kozákem a opět byla nahoře bez. Vnady si ale tentokrát kryla rukama.

Kdo profil Slovákové dlouhodobě sleduje, tak ví, že čas od času pošle do světa snímek, na kterém je úplně svlečená a předvádí své křivky. „Mám v **** celý svět,“ provokuje pak u fotky Slováková textem sprosté písničky rappera Rytmuse.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud