VIP Sport

10. února 2019 • 14:08

Unesl vlastní dceru? Kličko měl odvést slavné herečce dítě na Ukrajinu

Autor:

Strávili spolu skoro deset let, loni v létě ale oznámili rozchod. Tehdy hollywoodská herečka Hayden Panettiereová (29) přišla nejenom o srdce boxerské legendy Vladimira Klička (42), ale zřejmě i o dceru Kayu (4), která s ním prý většinu času tráví na Ukrajině.S touto informací se vytasil US Weekly, podle něhož žije boxer ve své rodné zemi, zatímco Panettiereová je v Los Angeles s novým přítelem Brianem Hickersonem (28). Od Kayi ji tak dělí deset tisíc kilometrů.

„Je to srdcervoucí a náročné. Ani prázdniny netrávily společně,“ cituje magazín svůj zdroj. Podobné zprávy ale Hickerson odmítá a svou lásku brání. „Hayden je zrovna na rodinné dovolené s Kayou i Vladimirem, nevěřte všemu, co se píše,“ vzkázal prostřednictvím serveru Hollywoodlife.

Na fotkách z Barbadosu, kam vzal Kličko začátkem února dceru na dovolenou, ovšem herečka chybí... S hromotlukem Kličkem (198 cm) se prý snaží drobná Američanka (153 cm) udržovat dobré vztahy. „Stále jeden druhého respektujeme a jsme přáteli,“ svěřila se před měsícem.

S boxerem se potkali v roce 2009 během světového šampionátu, po dvou letech se ale na nějakou dobu rozešli. Cestu k sobě znovu našli v roce 2013, kdy se dali dohromady a ohlásili zásnuby. O rok později se jim narodila Kaya Evdokia.

Kličko má s Hayden dceru Kayu.
Kličko má s Hayden dceru Kayu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud