VIP Sport

14. února 2019 • 11:13

Tajné manévry kolem Schumachera: transport speciální helikoptérou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Velký rozruch u švýcarské vily Michaela Schumachera. Sedminásobný mistr světa formule 1, který se stále zotavuje z těžkého zranění na lyžích, byl od svého sídla letecky převezen speciální helikoptérou, jež je vybavena pro přepravu pacientů. Cíl cesty byl vzdálený 1 000 kilometrů. Kam byl Schumacher přepraven?Před devátou hodinou ráno 20. prosince 2018 přistála u vily Michaela Schumachera helikoptéra Bell 429 Global Ranger, která je speciálně vybavena pro přepravu pacientů. Za švýcarského Glandu letěl do francouzského města Pamiers, kde helikoptéra dotankovala a následně pokračovala v cestě na Mallorcu, kde má rodina Schumachera letní sídlo.

Tady byli ještě šťastní. Jedna z posledních fotek Michaela Schumacher z října 2013 z Oktoberfestu
Tady byli ještě šťastní. Jedna z posledních fotek Michaela Schumacher z října 2013 z Oktoberfestu

Cesta trvala pět a půl hodiny a pro někdejšího šampiona formule 1 musela být velice náročná. Podle německého bulvárního magazínu Bunte tam Schumacher oslavil s rodinou vánoční svátky a 3. Ledna i padesáté narozeniny.

Vilu na Mallorce vlastní od roku 2018 a na ploše 15 tisíc čtverečních metrů jsou palmy, dva bazény, a panoramatický výhled na Středozemní moře. Rodina si slibuje, že právě lepší klima pomůže Schumacherovi urychlit rehabilitaci po těžkém pádu na lyžích v prosinci 2013.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud