VIP Sport

5. března 2019 • 16:10

Drahé sporťáky a luxus. Bývalá soupeřka Kvitové prodává přepychový dům

###BLOK-TOP-VIDEA###

Během kariéry si jen na kurtech vydělala srbská tenistka Jelena Jankovičová (34) přes 19 milionů dolarů (430 milionů korun). Předloni skončila s profesionálním sportem a nyní se rozhodla draze prodat luxusní dům v Kalifornii, který si roky budovala.Bylo to místo, kde ráda odpočívala a připravovala si ho na tenisový důchod. Jelena Jankovičová si od roku 2008 nechala stavět v Santa Fe obří přepychový dům s obřím bazénem nebo kurtem, na kterém často trénovala. V budově nechybí ani posilovna s vířivkou a saunou. V domě je i osm ložnic a několik společenských místnosti, dvě jídelny nebo domácí kino.

 

Luxusní dům Jeleny Jankovičové v Santa Fe je na prodej
Luxusní dům Jeleny Jankovičové v Santa Fe je na prodej

Předimenzovaná je i garáž, jež pojme deset vozů. Srbka v nich měla „ustájené“ drahé sporťáky jako například italského veterána od automobilky Lamborghini nebo několik vozů porsche.

Tenistka zatím nikde neuvedla, proč svůj dům snů prodává, ale pokud ho budete chtít koupit, tak si připravte 13,5 milionu dolarů 303 milionů korun a další miliony korun ročně vás bude stát provoz.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud