VIP Sport

6. března 2019 • 11:15

Těhotná fotbalistka šokuje: ničí se na tréninku i v šestém měsíci!

Asi nejeden fotbalista si prošel tím, že do předsezonní přípravy vstupoval s lehčím zraněním nebo nějakým zdravotním omezením. Žádný chlap si ale neprošel tím, čím si prochází Sydney Leroux-Dwyerová. Hráčka amerického týmu Orlando Pride totiž dobrovolně zahájila přípravu po pěti a půl měsících těhotenství!Sydney je skutečně oddaná fotbalu. S americkou reprezentací slavila zlato na olympiádě v roce 2012 i MS 2015, i její manžel je fotbalista - Dom Dwyer, Američan narozený v Anglii, který momentálně také hraje ve floridském Orlandu. Spolu už mají jednoho syna, který se narodil v roce 2016, teď je na cestě další potomek. Ani jeho blížící se narození ale nebrání Sydney v tréninku.

"Nemyslela jsem si, že začnu předsezonní přípravu po pěti a půl měsících těhotenství, ale je to tady," napsala k fotkám na svůj Twitter. Kromě pár fanoušků, kteří vtipkovali, jestli se její góly budou počítat za dva, našla i slova podpory. "Jsem hrdá, že jsem tvoje spoluhráčka. Už se nemůžu dočkat, až se potkáme na hřišti," napsala jí známá útočnice Alex Morganová, která po boku Sydney působí v Orlandu i národním týmu USA.

Hojně sdílený příspěvek ale našel i některé, kterým nad rozhodnutím americké fotbalistky zůstává rozum stát. "Jsem jediný, kterému to přijde absolutně idiotské?" ptal se jeden z uživatelů Twitteru poté, co fotky Sydney sdílel magazín FourFourTwo. "Extrémně hloupé a nebezpečné," přisadil si další.

Tyhle povídačky si ale Sydney Leroux-Dwyerová nebere k srdci. "Dělám bezkontaktní věci, jen pracuju s míčem. Nevystavuji se do situací, kdy můžu dostat ránu, nebo kdy mě může trefit míč. A žádné intenzivní běhání. Hlavně poslouchám svého doktora, který ví lépe, co mám dělat se svým tělem, než lidi z Twitteru," napsala.

Sydney Leroux Dwyerová trénuje i v šestém měsíci těhotenství!
Sydney Leroux Dwyerová trénuje i v šestém měsíci těhotenství!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud