VIP Sport

7. března 2019 • 15:30

Uff, to je dřina. Víme, co Kvitová prováděla s trenérem!

Autor: tad
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pro světový trůn je schopná všeho! Petra Kvitová (28) si přidává při posilování. Jenže místo činek jí jako závaží posloužil kondiční trenér David Vydra (47)!I když je bývalý triatlonista o drobek menší než jeho svěřenkyně, 65 kilo živé váhy se pronese, zvlášť do schodů. „Seš těžkej jako sviňa,“ mohla se Petra smíchy potrhat, když jí David seděl na hřbetu.

Při cestě vzhůru sice trochu fixloval a držel se zábradlí, aby štíhlou Petru úplně neztrhal.

Petra Kvitová

To by byla věčná škoda. Třetí nasazená Kvitová má totiž šanci stát se jedničkou při postupu do semifinále a jistotu jí dá triumf v  Indian Wells. „Neupínám se k tomu, ale v hlavě už to mám,“ svěřila se Petra.

Bude to mít těžké: ve 2. kole ji čeká vítězka duelu mezi Venus Williamsovou a Petkovicovou, dál je v pavouku Keysová a případně Kerberová. A v ideálním případě narazí v semifinále na další adeptku světového trůnu – Karolínu Plíškovou! Dočkáme se české bitvy v poušti?

Tři, dva, jedna a hop!
Tři, dva, jedna a hop!

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud