VIP Sport

8. března 2019 • 18:49

Sladká náplast na nepovedenou sezonu. Tenista Veselý je tátou!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

A bude se slavit. A hodovat! A rozhodně nepoteče proudem jen oblíbený nápoj tenistů – cola se solí! Sezona nesezona, tentokrát dojde na tvrdší kalibr. Jiří Veselý (25) se totiž dočkal prvorozené dcerky Sofie, kterou mu na svět ve středu přivedla dlouholetá partnerka Denisa.Veselý poslední dobou na kurtu zrovna nezáří. Na ATP letos vyhrál dva zápasy ze šesti a jen horko těžko hájí pozici v elitní stovce světového pořadí… Navíc připočítejte zdravotní problémy, jež si přivodil v neúspěšném daviscupovém utkání proti Nizozemsku, a je vám jasné, že nemůže skákat radostí do vzduchu.

V soukromí je to jiná písnička. Vztah s půvabnou prostějovskou servírkou jen kvete a výsledkem je malebná Sofinka, kterou hráč několik hodin po porodu vystavil na vůbec první rodinou fotografii.

Brzy novopečený tatínek už brzy svoje zlatíčka přivítá u sebe. Pak už bude jen otázkou času, kdy se spokojená trojka, i s jejich rozkošným psíkem Leem, vydá Rás al-Chajma ve Spojených arabských emirátech, kde má teď příbramský rodák Veselý trvalé bydliště.

S Denisou (Somrovou) a Jiřím (Veselým) v posteli
S Denisou (Somrovou) a Jiřím (Veselým) v posteli

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud