VIP Sport

12. března 2019 • 07:35

Hvězdný bijec McGregor skončil ve vězení! Co provedl fanouškovi?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Už v tom zase lítá. Conor McGregor je pro mnohé hlavní tváří UFC, ne li celých smíšených bojových umění, poslední dobou má ale víc problémů než vyhraných zápasů. Nejdřív napadení autobusu jeho rivala Chabiba Nurmagomedova, pak hromadná bitka poté, co jej Chabib porazil v zápase... a teď dokonce zatčení za loupež!K nejnovějšímu incidentu mělo dojít v Miami, kde si irský bojovník užívá slunce s rodinou. V pět hodin ráno se před hotelem Fontainebleau na Miami Beach střetl s anglickým fanouškem Ahmedem Abdirzakem. Ten se chtěl s McGregorem vyfotit, irská hvězda mu ale měla vyrazit mobil z ruky. Telefon spadl na zem, kde jej Conor "pro jistotu" ještě rozšlapal.

Pak ho ale nenechal být, naopak si mobil (nebo co z něj zbylo) vzal a odešel s ním. Podle oběti byla hodnota telefonu vyšší, než jeden tisíc dolarů (22 tisíc korun), policie proto hned jednala a McGregora zatkla za násilnou loupež.

Podle zpráv TMZ byl po několika hodinách z vazby propuštěn poté, co zaplatil kauci ve výši 12,5 tisíců dolarů (225 tisíc korun). Podle vyjádření svého advokáta slíbil McGregor plnou spolupráci s policií v dalším průběhu tohoto případu.

Irský bijec si ještě nedávno odpykával veřejně prospěšné práce za napadení soupeřova autobusu v dubnu loňského roku. Pár týdnů strávených v kostele v Brooklynu ho ale zřejmě lepšímu chování nenaučilo.

Conor McGregor zase řádil a skončil ve vězení
Conor McGregor zase řádil a skončil ve vězení

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud