VIP Sport

18. března 2019 • 15:00

Tahle budoucí máma je pořádně sexy! Tenistka Hlaváčková se vyšpulila u bazénu

###BLOK-TOP-VIDEA###

Ukázala, jak jí roste bříško. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se o víkendu pochlubila snímkem od bazénu, na kterém je v plavkách a dívá se na své břicho, ve kterém nosí dvacetitýdenní plod lásky.Už se nemůže dočkat prvního přírůstku do rodiny. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se svým mužem Fabriziem má už vybrané jméno pro holčičku, ale stále ho ještě tají.

Andrea Sestini Hlaváčková u bazénu na dovolené v Česku
Andrea Sestini Hlaváčková u bazénu na dovolené v Česku

"Povídali jsme si o tom už dřív a vždycky jsme řešili, aby ta jména k sobě pasovala, byla mezinárodní a měla trochu váhu. Až se to bude blížit, tak ho řekneme. Nechceme to teď ještě zakřiknout,“ prozradila nedávno stříbrná olympijská medailistka, které těhotenství svědčí.

„Půlka za námi. Doufám, že ta druhá půlka bude stejně pohodová, jako tahle,“ napsala Sestini Hlaváčková pod fotku od bazénu. A Přidala i informací, jak malá řádí u ní v bříšku. „Už kope. Teda spíš ťuká.“

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud