VIP Sport

26. března 2019 • 21:00

Největší úlety končícího McGregora: chvála Putina i fyzické útoky!

Autor: pv
 • McGregor obdivuje ruského prezidenta Putina a zviditelňuje se i šílenými zkratyMcGregor obdivuje ruského prezidenta Putina a zviditelňuje se i šílenými zkratyFOTO: koláž isport

  Díky němu vzrostla popularita MMA. Poslední dobou se ale Conor McGregor více zviditelňoval bláznivými úlety mimo klec. Stále častěji se dostává do konfliktu se zákonem a hodně svých příznivců naštval kontroverzními výroky či fotkou s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, kterého obdivně vychvaloval. Nyní tento bláznivý zápasník ohlásil konec kariéry.

  Conor McGregor končí s MMA! Vybrali jsme TOP 5 skandálů drsného Ira

 • Drsné výroky za hranou

  McGregor německého soupeře označil za NáckaMcGregor německého soupeře označil za NáckaFoto Profimedia.cz

  McGregor je showman, ale často už překračoval pomyslné mantinely. Před zápasem s Němcem Dennisem Siverem v roce 2015 narážel na jeho původ a rýpl si do soupeře, že je nacista. „Líbej mi nohy, Nácku,“ napsal Conor na Twitteru. Když pochopil, že to přehnal, tak tweet smazal a omluvil se. Od drsných výroků ale neustoupil, a pak už se ani neomlouval.

  Buchinger vzpomíná na souboj s McGregorem: Jenom jsem čekal až to skončí

 • Obdivovatel Putina

  Conor McGregor a ruský prezident PutinConor McGregor a ruský prezident PutinFoto Instagram Conor McGregor Official

  Loni v létě se na finále MS ve fotbale v Moskvě potkal s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, o němž prohlásil, že je jedním z největších vůdců dnešní doby a bylo ctí se s ním setkat se s ním. Následně za to schytal vlnu kritiky od médií i fanoušků, protože chválí člověka, který porušuje lidská práva.

 • Útok v garáži na autobus

  McGregor zaútočil na autobus se zápasníky MMA a dva zranilMcGregor zaútočil na autobus se zápasníky MMA a dva zranilFoto Profimedia.cz

  V dubnu 2018 předvedl McGregor neuvěřitelný zkrat. V New Yorku napadl v podzemních garážích autobus dagestánského zápasníka Khabiba Nurmagomedova. Rozbil dvě okna a zranil tak dva zápasníky. Později se přihlásil na policii a u soudu vyfasoval pouze veřejně prospěšné práce, uhrazení vzniklé škody a musel absolvovat kurz sebeovládání. 

 • Hromadná bitka po zápase

  Conor McGregor v hromadné bitce po utkání v Las VegasConor McGregor v hromadné bitce po utkání v Las VegasFoto Profimedia.cz

  Vyvrcholením divokého roku 2018 byl ostře sledovaný říjnový zápas v Las Vegas, kde se utkal s Nurmagomedovem. Conor prohrál a okamžitě po utkání se strhla divoká bitka. Dagestánec vběhl mezi fanoušky a začala mela. Do bitky se zapojil i frustrovaný Ir. Oba bojovníci dostali finanční pokutu a půlroční zákaz působení v UFC.

 • Incident s mobilem

  Conor McGregor zase řádil a skončil ve vězení kvůli rozbitému mobiluConor McGregor zase řádil a skončil ve vězení kvůli rozbitému mobiluFoto Profimedia.cz

  Poslední výstřelek předvedl letos v březnu v Miami. Fanoušek se chtěl s McGregorem vyfotit, ale on mu vytrhl mobilní telefon, mrštil s ním o zem, rozšlapal ho a strčil si ho pak do kapsy. Poškozený přivolal policii a zápasník skončil ve vazbě. Na svobodu se dostal po pár hodinách, když zaplatil kauci ve výši 280 tisíc korun.

 
Články odjinud


Články odjinud