VIP Sport

3. dubna 2019 • 12:20

Kuriozní Nedvědovy patálie. Juventus dluží za přestup střelce dva traktory!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Představte si, že se na pobřeží Guinejského zálivu lopotíte na záhumenku s motykou a přitom vám slíbili mechanizaci. Takhle to má otec vycházející fotbalové hvězdy Moise Keana (19).V Juventusu viceprezidenta Pavla Nedvěda (46) kope už od roku 2016. Tatík ho z Pobřeží slonoviny do náručí turínské »Staré dámy« rád pustil, jenže za celou tu dobu se nedočkal vděku.

„Slíbil jsem Juve, že ho nechám v Itálii, ale na oplátku jsem chtěl dva traktory. Řekli, že to nebude problém, ale ještě jsem je nedostal,“ lamentuje táta. „Teď už mi nedávají ani vstupenky, ale chci, aby tam zůstal. Juventus mám v krvi. Syna jsem tam poslal, poněvadž sám jsem velkým fanouškem »Bianconeri«."

Tak snad teď »Grande Paolo« sáhne do napěchované klubové prkenice a zajede pro stroj třeba na Zemi živitelku. Moise dal totiž v sobotu do sítě Empoli vítězný gól (1:0), zajistil tři body a v posledních pěti mistrácích se trefil třikrát.

Pavel Nedvěd na lavičce Juventusu
Pavel Nedvěd na lavičce Juventusu

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud