VIP Sport

3. dubna 2019 • 10:27

Ta je sexy! Nejlepší tenistka planety ukázala svoje světové jedničky

###BLOK-TOP-VIDEA###

Nedostává se jí tolik pozornosti, kolik si zaslouží. Japonská tenistka Naomi Ósakaová (21) je aktuální světovou jedničkou, ale pozornost na sebe neustále strhávají stálice jako je Serena Williamsová nebo Maria Šarapovová. Možná i právě proto nyní Naomi nafotila rajcovní snímky.Dala o sobě vědět. Ósakaová kývla na nabídku prestižního magazínu Vogue a nechala se nafotit ve velice odvážných šatech, v nichž poodhalila i svůj hrudník. „Pro Ameriku jsem příliš divoká, ale pro Japonsko zase krotká,“ prozradila tenistka, která trvale žije na Floridě.

Naomi Ósakaová sexy jako nikdy dřív
Naomi Ósakaová sexy jako nikdy dřív

Možná kdyby se nervala o tituly na kurtech, předváděla by se na molech. Naomi měří 180 centimetrů a váží kolem 60 kilogramů. Ideální parametry na modelku. Sama navíc prozradila, že se o módu zajímá a má své oblíbené japonské návrháře. Může si dovolit i ty nejdražší modely. Vždyť už v jedenadvaceti letech si na kurtech vydělala skoro čtvrt miliardy korun.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud