VIP Sport

3. dubna 2019 • 05:00

Přiznání Limberského lásky: Vydírali mě! Kolik musela zaplatit?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zářivé slunce štěstí snad nejznámějšího páru tuzemské kopané zakryl mrak. Lenka (35), snoubenka Davida Limberského (35), se stala terčem zákeřného napadení.Rozkošná modelka, moderátorka a podnikatelka zčista jasna zmizela z Instagramu. Vysvětlení je krutě prosté.

„Stala jsem se obětí hackera, který mi ukradl celý můj profil a začal vydírat. Mě to nakonec stálo pár tisíc, ale znám případy, kdy to skončilo daleko hůř. Proto nikomu nevěřte, nedávejte nikam hesla,“ prozradila Lenka, když se na sociální síť vrátila.

Limberský si od snoubenky Lenky nechal akorát zastřihnout ofinu
Limberský si od snoubenky Lenky nechal akorát zastřihnout ofinu

A necítí se tam vůbec bezpečně. „Časem vám napíšu, jak to udělal, teď to raději nechci pokoušet, kdyby mě sledoval a chtěl se na základě vyzrazení mstít,“ vysvětlila láska plzeňského beka »Limby«.

A připojila varovné P. S. na konto odhalení toho počítačového lumpa. „Kdybych tu zase nebyla, tak už mu k pomstě stačilo tohle! Buďte opatrní a nedůvěřujte!“

SE SIMONOU...: Limberského snoubenka a její barber shop. Kdo tam chodí?
1080p 720p 360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud