VIP Sport

4. dubna 2019 • 13:00

Šéf tenisového svazu Kaderka je supertáta. V pětapadesáti má páté dítě

###BLOK-TOP-VIDEA###

Dětí jako smetí a Ivo Kaderka (55) pořád nemá dost. Tenisový boss oslavil nový přírůstek do rodiny, dcera Adélka je jeho pátý potomek a Kaderka jen září. Po padesátce je zkrátka plný sil!S pěti křížky na krku většina lidí pomalu začíná myslet spíš na vnoučata, ale Kaderka ne. Spolu s manželkou Darinou (33) od včerejška vychovávají už dva potomky. „Jsem nadpozemsky šťastný. K dvouletému Valentýnovi přibyla malá sestřička Adélka. Všechno je skvělé,“ řekl Kaderka Blesku.

Šéf českého tenisu byl přímo u porodu. „Bylo to rychlé, přestřihnul jsem pupeční šňůru a momentálně jsem asi nejšťastnější člověk na světě,“ usmíval se. Kaderkovi své potomky pojmenovali po prarodičích tenisového prezidenta a další přírůstek prý už neplánují. „To by bylo moc i na mě,“ dodal chlap, který si svou ženu vzal loni v listopadu před fedcupovým finále, v němž si Češky poradily s Američankami.

Tenisový boss Ivo Kaderka si na stará kolena pořídil dceru Adélku
Tenisový boss Ivo Kaderka si na stará kolena pořídil dceru Adélku

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud