VIP Sport

5. dubna 2019 • 09:00

Šťastná sexy grandslamová šampionka Wozniacká: Miminko před svatbou!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Miminko! Nového člena rodiny nadšeně uvítala bývalá světová jednička Caroline Wozniacká (28). „Poprvé je ze mě tetička,“ hlásala hrdě na právě probíhajícím turnaji v Charlestonu.Novou roli bere krásná Dánka se vší vážností. „Dokonce jsem kmotřenka malinkatého Nika, syna mého bratra,“ rozplývala se bývalá světová jednička. A taky grandslamová šampionka z Melbourne 2018 či vítězka Turnaje mistryň.

Tenisová kamarádka Sereny Williamsové Caroline Wozniacká odcházela ze svatby s přítelem Davidem Leem s botami v rukou
Tenisová kamarádka Sereny Williamsové Caroline Wozniacká odcházela ze svatby s přítelem Davidem Leem s botami v rukou

I když její tenisový rozlet poslední dobou tlumí zdravotní problémy, Wozniacká si nezoufá. Proč taky? Vedle někdejší hvězdy NBA Davida Leeho jen kvete. Na léto chystají monstrózní veselku! „Je mým nejlepším přítelem a já jsem šťastná, že si svého nejlepšího přítele můžu vzít,“ dodala Wozniacká, jež už před pěti lety jednu svatbu chystala.

Její tehdejší snoubenec golfista Rory McIlroy si tehdy uvědomil vážnost situace až při odesílání pozvánek a na poslední chvíli vzal kramle!

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud