VIP Sport

4. dubna 2019 • 16:00

Sáblíková o vztahu s trenérem Novákem: Občas na něj vyjedu!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tráví spolu skoro každý den. Trenér Petr Novák a jeho slavná svěřenkyně rychlobruslařka Martina Sáblíková spolupracují nepřetržitě už skoro dvacet let. Nyní trojnásobná olympijská vítězka prozradila, že ne vždy je mezi nimi vše ideální.Prý se vidí přibližně 270 dní v roce. Občas si tak Sáblíková s Novákem lezou na nervy. „To bychom nebyli normální, kdyby tu a tam takové stavy nenastávaly. Ale pokaždé jsme je společnými silami překonali a funguje to dál. Petr zjistil, že ve svých letech už poznám, co si před závody a tréninky můžu a nemůžu dovolit,“ prozradila rychlobruslařka v Magazínu MF Dnes.

Martina na bratrově svatbě samozřejmě nemohla chybět!
Martina na bratrově svatbě samozřejmě nemohla chybět!

Občas tak musí ustupovat, aby se situace uklidnila. „Jako ženská občas špatně nesu, že bych ho měla pořád poslouchat. Někdy na něj i vyjedu, schytá to ode mě, umím být prostořeká. Nejsem svatá a řeknu i věci, které bych říct nechtěla nebo neměla. Pak si uvědomím svoji roli a vždycky najdeme kompromis,“ prozradila Sáblíková.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud