VIP Sport

4. dubna 2019 • 16:00

Sáblíková o vztahu s trenérem Novákem: Občas na něj vyjedu!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Tráví spolu skoro každý den. Trenér Petr Novák a jeho slavná svěřenkyně rychlobruslařka Martina Sáblíková spolupracují nepřetržitě už skoro dvacet let. Nyní trojnásobná olympijská vítězka prozradila, že ne vždy je mezi nimi vše ideální.Prý se vidí přibližně 270 dní v roce. Občas si tak Sáblíková s Novákem lezou na nervy. „To bychom nebyli normální, kdyby tu a tam takové stavy nenastávaly. Ale pokaždé jsme je společnými silami překonali a funguje to dál. Petr zjistil, že ve svých letech už poznám, co si před závody a tréninky můžu a nemůžu dovolit,“ prozradila rychlobruslařka v Magazínu MF Dnes.

Martina na bratrově svatbě samozřejmě nemohla chybět!
Martina na bratrově svatbě samozřejmě nemohla chybět!

Občas tak musí ustupovat, aby se situace uklidnila. „Jako ženská občas špatně nesu, že bych ho měla pořád poslouchat. Někdy na něj i vyjedu, schytá to ode mě, umím být prostořeká. Nejsem svatá a řeknu i věci, které bych říct nechtěla nebo neměla. Pak si uvědomím svoji roli a vždycky najdeme kompromis,“ prozradila Sáblíková.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud