VIP Sport

4. dubna 2019 • 18:51

Kdy bude svatba se zpěvačkou Bagárovou? Zápasník Muradov promluvil

###BLOK-TOP-VIDEA###

Už několik měsíců spolu tvoří pár a dokonce bydlí v jedné domácnosti. MMA zápasník Makhmud Muradov je zamilovaný do zpěvačky Moniky Bagárové, která po něj dělá první poslední. Jak se o něj stará prozradil Muradov v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport (vysílaném 4. dubna od 18:00).Má veškerý servis. Muradov si nemůže ani v nejmenším stěžovat, že by ho zpěvačka Bagárová zanedbávala. „V dnešní době vyhledává každý párty a kluby. To Monika ráda vaří a stará se o mě. Upeče mi buchtu, protože mám rád sladké, a když pozvu kamarády, tak pro všechny uvaří,“ řekl MMA zápasník, který nejraději se svou milou tráví volný čas doma. „Rádi odpočíváme u televize,“ uvedl Muradov.

Moderátor Michal Hrdlička se zeptal zápasníka, jestli s umělkyní neplánuje svatbu. „Všechno má svůj čas. Teď mě čekají dva zápasy a po dvou výhrách pojedeme někam na dovolenou. Rád bych na Kubu nebo do Mexika,“ zamluvil Muradov téma svatby.

Muchmad Muradov a Lukáš Krpálek při natáčení pořadu Česká ulička na O2 TV Sport
Muchmad Muradov a Lukáš Krpálek při natáčení pořadu Česká ulička na O2 TV Sport

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud