VIP Sport

8. dubna 2019 • 14:55

Znásilnil sousedku? Hvězda NBA a milovník velkých ňader čelí obvinění!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Patří k největším hvězdám NBA. Dallaský basketbalista Kristaps Porzingis (23) měl loni v únoru znásilnit v New Yorku devětadvacetiletou sousedku v mrakodrapu, ve kterém oba bydleli.Obvinila 220 centimetrů vysokého basketbalistu, že se stala jeho sexuální obětí. V době, kdy ještě působil Porzingis v NY Knicks se měl v únoru 2018 vrhnout na Afroameričanku v jeho bytě a navíc byl ještě extrémně rasistický. „Jsi otrokyně a ku*va,“ křičel údajně během napadení lotyšský hráč.

Na lodi je velká zábava
Na lodi je velká zábava

Mělo se ta stát jen několik hodin poté, co si Porzingis vážně poranil křížový vaz v koleni a od té doby nenastoupil k utkání. Žena nahlásila incident policii až 13 měsíců po události. Přesto vyšetřovatelé považují tvrzení ženy za uvěřitelné.

Údajná oběť prý měla od basketbalisty slíbených 68 tisíc dolarů za mlčenlivost. Peníze, které chtěla využít na vysokoškolské studium, ale neobdržela. Porzingis se přes svého právního zástupce vyjádřil, že byl v minulosti stejnou ženou vydírán a nahlásil to dokonce FBI i vedení NBA a klubu Dallas Mavericks.

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud