VIP Sport

8. dubna 2019 • 14:55

Znásilnil sousedku? Hvězda NBA a milovník velkých ňader čelí obvinění!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Patří k největším hvězdám NBA. Dallaský basketbalista Kristaps Porzingis (23) měl loni v únoru znásilnit v New Yorku devětadvacetiletou sousedku v mrakodrapu, ve kterém oba bydleli.Obvinila 220 centimetrů vysokého basketbalistu, že se stala jeho sexuální obětí. V době, kdy ještě působil Porzingis v NY Knicks se měl v únoru 2018 vrhnout na Afroameričanku v jeho bytě a navíc byl ještě extrémně rasistický. „Jsi otrokyně a ku*va,“ křičel údajně během napadení lotyšský hráč.

Na lodi je velká zábava
Na lodi je velká zábava

Mělo se ta stát jen několik hodin poté, co si Porzingis vážně poranil křížový vaz v koleni a od té doby nenastoupil k utkání. Žena nahlásila incident policii až 13 měsíců po události. Přesto vyšetřovatelé považují tvrzení ženy za uvěřitelné.

Údajná oběť prý měla od basketbalisty slíbených 68 tisíc dolarů za mlčenlivost. Peníze, které chtěla využít na vysokoškolské studium, ale neobdržela. Porzingis se přes svého právního zástupce vyjádřil, že byl v minulosti stejnou ženou vydírán a nahlásil to dokonce FBI i vedení NBA a klubu Dallas Mavericks.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud