VIP Sport

11. dubna 2019 • 05:00

Ženy z Chelsea: sexbomby, milionová dáma i rebelka. Objeví se některá z nich na Slavii?

Autor: pv
 • Fotbalisté Chelsea mají doma kočkyFOTO: koláž iSport.cz

  Krása, ale i drsné vyjednávání je spojené s některými ženami pohybujících se kolem fotbalového klubu Chelsea, který se ve čtvrtfinále Evropské ligy dnes utká se Slavií. Deník Sport představuje tři sexy partnerky hráčů, ale i nejdůležitější ženu ze stadionu Stamford Bridge. Nezapomenutelná je i někdejší klubová lékařka a rebelka. 

 • Izabel Kovačičová (žena Matea Kovačiče)

  Izabel Kovačičová je už dva roky ženou záložníka Matey Kovačiče

  Už dva roky je ženou chorvatského záložníka Matea Kovačiče. Vnadnou blondýnku sleduje na sociální síti Instagram přes 400 tisíc lidí. Izabel vlastní se svou sestrou eshop na prodej oblečení pro děti.

 • Morena Urziniová (partnerka Davidea Zappacosty)

  Morena Urziniová s partnerem Davidem ZappacostouMorena Urziniová s partnerem Davidem ZappacostouFoto instagram.com

  Přítelkyně vysokého italského obránce pracovala jako prodavačka v obchodě s elektronikou. Často si létá na výlety po celém světě a s Davidem tak praktikuje vztah na dálku.

 • Lara Wechslerová (žena Gonzala Higuaína)

  Láska Higuaína krásná LaraLáska Higuaína krásná LaraFoto Facebook.com

  Blonďatá diva je s argentinským útočníkem od roku 2016. Mají spolu dceru Almu. Laru baví navrhovat a předvádět spodní prádlo, o čemž se mohou přesvědčit i fanoušci na jejích sociálních sítích.

 • Marina Granovskaia (vládkyně klubu)

  Marina Granovská podepsala na podzim 2015 s Ramiresem novou smlouvu, o pár měsíců později ho výhodně zpeněžilaMarina Granovská podepsala na podzim 2015 s Ramiresem novou smlouvu, o pár měsíců později ho výhodně zpeněžilaFoto Chelsea FC

  Podle britského deníku The Times je nejmocnější ženou ve fotbale. Do Chelsea si ji přivedl majitel Roman Abramovič. Vládne celému klubu a v byznysu je hodně drsná. Má na starosti i vyjednávání hráčských smluv, transferů nebo i reklamní smlouvy. Naposledy uzavřela kontrakt s Nike do roku 2022 na 1,8 miliardy korun.

 • Eva Carneirová (bývalá lékařka)

  Lékařka Eva Carneiro ještě v době, kdy působila v ChelseaLékařka Eva Carneiro ještě v době, kdy působila v ChelseaFoto Profimedia.cz

  Asi nejznámější žena, která v Chelsea působila. Týmová lékařka byla vyhozena po sporu s tehdejším koučem José Mourinhem. Následně zažalovala klub i kouče za šikanu a urážky. Nakonec se dočkala omluvy a mimosoudního vyrovnání ve výši 42 milionů korun.

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Články odjinud


Články odjinud