VIP Sport

11. dubna 2019 • 19:03

Infarkt při zápase! Trenér Kolína pelášil ze hřiště rovnou do špitálu!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle byl infarktový zápas. A bohužel doslovně. Lídr druhé nejvyšší německé soutěže z Kolína nad Rýnem vedl v 54. minutě nad Duisburgem 4:2, ale o náskok nakonec přišel, což nevydrželo srdce otce trenéra Kozlů Markuse Anfanga (44) Dietra. Ten sledoval utkání přímo na tribuně!I přes rychlou pomoc záchranářů leží Anfang senior v kritickém stavu v duisburské nemocnici, což se jeho syn dozvěděl bezprostředně po závěrečném hvizdu. Jakmile se to dozvěděl, upaloval do nemocnice.

Také proto oba kluby zrušily svoje pozápasové mediální povinnosti. „Přejeme Markusovi i jeho rodině dostatek sil a jeho otci jen to nejlepší. Ať je brzy fit,“ stojí v oficiálním prohlášení 1. FC Köln. „V takových momentech se fotbal stává nepodstatnou záležitostí. Teď jde jen o zdraví Markusova táty,“ dodal na klubovém webu generální ředitel Armin Veh.

Trenér Kolína nad Rýnem Markus Anfang se právě dozvěděl děsivou novinu o stavu svého otce!
Trenér Kolína nad Rýnem Markus Anfang se právě dozvěděl děsivou novinu o stavu svého otce!

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud