VIP Sport

18. dubna 2019 • 10:45

Pavle, kam (ne)koukáš? Krásná reportérka na Nedvěda vytasila čtyřky!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Pohledem utíkal pryč. Jak ze hřiště, kde ho Ajax vyřadil z Ligy mistrů, tak o pár hodin dříve od vyzývavé reportérky Barbory Burdové, která viceprezidenta Turína Pavla Nedvěda před domácí odvetou čtvrtfinále zpovídala.Kdo sledoval studio před mačem Juventus – Ajax (1:2), musel si při pohledu na sexy blondýnku položit otázku: Kdo to je? „Barbora je naší externí spolupracovnicí, která působí často v Itálii,“ vysvětlil Marek Kindernay, šéf stanice O2 TV Sport.

Pro sexy reportérku O2 TV Sport Báru Burdovou je fotbal vášeň
Pro sexy reportérku O2 TV Sport Báru Burdovou je fotbal vášeň

Její půvab i výstřih přiváděl Nedvěda do rozpaků. „Bylo vidět v jeho očích, že pořád uhýbá a kouká se stranou,“ postřehl Tomáš Ujfaluši. A fanoušci »Méďovo« ostýchavé počínání okomentovali slovy: „Je to opravdový gentleman.“

Reportérka pak na Instagramu čelila náporu fanoušků, kteří jí začali ve velkém psát zprávy. „Ano jsem to já. Zaregistrovali to i v Turecku. Mějte krásnou noc a prsa velikosti 4, kdyby se chtěl ještě někdo na něco zeptat,“ odpovídala vnadná Burdová, která hrála dříve vrcholově florbal.

Za posilou Slavie přijela slovenská reportérka. Co říká na českou ligu?
720p 480p 360p 240p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud