VIP Sport

19. dubna 2019 • 17:43

České květinky! Tenistky i se Šafářovou před Fed Cupem zářily na banketu

###BLOK-TOP-VIDEA###

Nečeká je lehká práce. České tenistky o víkendu v Prostějově zabojují o setrvání ve Světové skupině Fed Cupu bez největších hvězd, proti nim stojí podobně oslabená Kanada. Na tradičním čtvrtečním banketu ale žádná absence znát nebyla, Češky zářily v krásných šatech s květinovými vzory…Sobotní dvouhry rozehraje v Prostějově Karolína Muchová, kterou čeká boj s Rebeccou Marinovou. Ke druhé dvouhře nastoupí Markéta Vondroušová s šestnáctiletou Leylah Fernandezovou.

Lucie Šafářová na banketu před svým fedcupovým loučením...
Lucie Šafářová na banketu před svým fedcupovým loučením...

V nedělních zápasech můžou kapitáni udělat v nominacích změny, v českém týmu by tak mohla dostat šanci i s kariérou se loučící Lucie Šafářová. "Každým dne se lepší a určitě může nastoupit v neděli do dvouhry i do čtyřhry," poznamenal kapitán Petr Pála. Ten tuší, že záchrana nebude automatická věc.

„Věřím v naši sílu, která by se měla projevit v kvalitě hry, ale Fed Cup dělá hrdiny a stát se může cokoli. Chceme tohle utkání zvládnout a vyhrát tři body," řekl Pála. "Asi všichni čekají, že lehce vyhrajeme, protože jsme žebříčkově lepší, ale budou nepříjemné," upozornila také jednička Vondroušová.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud