VIP Sport

28. dubna 2019 • 16:00

Cyklistická hvězda Sagan přijede do Prahy! Představí svůj zlatý poklad

Už v pondělí 29. dubna se může Praha těšit na slavnou návštěvu. Do české metropole dorazí cyklistické eso Peter Sagan. V hlavním městě představí unikátní zlatou medaili v hodnotě půl milionu korun, která byla vyražena na jeho počest.Nechal si udělat drahou památku. Na oslavu svých tří vítězství v Richmondu, Doha a Bergenu se slovenský silniční profesionální cyklista Peter Sagan rozhodl vydat sadu se zlatou medailí se svým portrétem a cyklistickými prvky. Celkem jde o unikátní sérii pouhé stovky medailí.

Jeden tento cenný kov vážící 184,9 gramů vyjde na 462 419 korun a kromě certifikátu se kupec může těšit dokonce i na osobní setkání se Saganem. Slovenský sportovec v pondělí kromě medailí odhalí na tisové konferenci v luxusním hotelu v centru Prahy i své plány a cíle do budoucna.

Peter Sagan před závodem Paříž-Roubaix
Peter Sagan před závodem Paříž-Roubaix

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud